Module Maker (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Clear
lv: Notīrīt

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi
