Module Maker (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Clear
nl: Wissen

en: Block Name
nl: Bloknaam

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen
