Module Maker (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
pt: Definições do bloco

en: Save
pt: Guardar

en: Clear
pt: Limpar

en: Block Name
pt: Nome do Bloco

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Form settings
pt: Definições do formulário
