Module Maker (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Save
sk: Uložiť

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára
