Module Maker (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Save
sv: Spara

en: Clear
sv: Rensa

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Form settings
sv: Inställningar för formulär
