Module Maker (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
tr: Blok ayarları

en: Save
tr: Kaydet

en: Clear
tr: Temizle

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Form settings
tr: Form ayarları
