Module Maker (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Save
uk: Зберегти

en: Clear
uk: Очистка

en: Block Name
uk: Назва блоку

en: Developer
uk: Розробник

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Form Name
uk: Назва форми

en: Form settings
uk: Налаштування форми
