Module Maker (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
vi: Các thiết lập khối

en: Save
vi: Lưu

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Form settings
vi: Các thiết lập mẫu biểu
