Module Matrix (1.0.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव
