Module Matrix (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Stable
sr: Стабилно
