Module Matrix (1.0.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: Project
vi: Công trình

en: Version
vi: Phiên bản

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Uninstall
vi: Gỡ bỏ

en: Unavailable
vi: Không có sẵn

en: Light
vi: Nhẹ

en: No modules are available to uninstall.
vi: Không có module nào hợp lệ để gỡ bỏ.

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ

en: Dark
vi: Sẫm màu
