Module Matrix (1.0.5) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Development
lv: Izstrāde

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Project
lv: Projekts

en: Version
lv: Versija

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Experimental
lv: Eksperimentāls

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Slate
lv: Akmens
