Module Matrix (1.0.5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Development
ne: विकास

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Version
ne: संस्करण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: Version: @module-version
ne: संस्करण: @module-version

en: Requires: @module-list
ne: आवश्यक छ: @module-list

en: Required by: @module-list
ne: @module-list द्वारा आवश्यक
