Module permissions (3.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།
