Module permissions (3.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Permission
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.
