Module permissions (3.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
