Module permissions (3.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: About
ku: دەربارە
