Module permissions (3.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Select
ps: غوره

en: Permission
ps: اجازه

en: About
ps: په اړه
