Module permissions (3.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Administration
pt: Administração

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Select
pt: Selecionar

en: Permission
pt: Permissão

en: About
pt: Sobre

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Atenção: Dê a grupo de utilizadores de confiança somente; esta permissão tem implicações de segurança.
