Module permissions (3.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
th: คำเตือน: ให้บทบาทที่เชื่อถือได้เท่านั้น การอนุญาตนี้มีปัจจัยด้านความปลอดภัย
