Module permissions (3.1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Select
az: Seçin

en: Permission
az: İcazə

en: About
az: Haqqında

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
