Module permissions (3.1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Permission
bs: Dozvole
