Module permissions (3.1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Select
cy: Dewis

en: Permission
cy: Caniatâd
