Module permissions (3.1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Permission
eo: Permeso
