Module permissions (3.1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Select
eu: Aukeratu

en: Permission
eu: Baimena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Filter by name or description
eu: Iragazi izenaren edo deskripzioaren arabera

en: Enter a part of the module name or description
eu: Sartu izena edo deskribapenaren zati bat
