Module permissions (3.1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: About
gu: વિશે
