Module permissions (3.1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Permission
kk: Құқық
