Module permissions (3.1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។
