Module permissions (3.1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Permission
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: Filter by name or description
lt: Filtruoti pagal pavadinimą ar aprašymą

en: Enter a part of the module name or description
lt: Įveskite dalį modulio pavadinimo arba aprašymo.
