Module permissions (3.1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Permission
lv: Atļauja

en: About
lv: Par

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.

en: Filter by name or description
lv: Filtrēt pēc nosaukuma vai apraksta

en: Enter a part of the module name or description
lv: Ievadiet daļu no moduļa nosaukuma vai apraksta
