Module permissions (3.1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း
