Module permissions (3.1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: About
sl: O modulu
