Module permissions (3.1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Administration
vi: Quản lý

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Select
vi: Chọn

en: Permission
vi: Quyền

en: About
vi: Giới thiệu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
vi: Cảnh báo: Chỉ cấp quyền này cho các vai trò đáng tin; quyền này ảnh hưởng lớn tới sự bảo mật của hệ thống.
