Module permissions (3.2.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Select
cs: Vybrat

en: Permission
cs: Oprávnění

en: About
cs: Popis

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.

en: Filter modules
cs: Filtrovat moduly

en: Filter by name or description
cs: Filtrovat podle jména nebo popisu

en: Enter a part of the module name or description
cs: Zadejte část názvu modulu nebo popisu
