Module permissions (3.2.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Permission
gl: Permiso

en: About
gl: Información

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.
