Module permissions (3.2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն
