Module permissions (3.2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
