Module permissions (3.2.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Select
el: Επιλογή

en: Permission
el: Άδεια

en: About
el: Περί

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.

en: Filter modules
el: Φιλτράρισμα μονάδων

en: Filter by name or description
el: Φιλτράρισμα ανά όνομα ή περιγραφή

en: Enter a part of the module name or description
el: Εισάγετε ένα μέρος του ονόματος ή της περιγραφής της μονάδας
