Module permissions (3.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Administration
fa: مدیریت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Select
fa: انتخاب

en: Permission
fa: مجوز

en: About
fa: درباره

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fa: هشدار: فقط به نقش‌های مورد اعتماد داده شود: این مجوز پیامدهای امنیتی دارد.
