Module permissions (3.2.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Permission
is: Réttindi

en: About
is: Um

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.
