Module permissions (3.2.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Permission
ka: უფლება
