Module permissions (3.2.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Select
nl: Selecteren

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: About
nl: Over

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Filter modules
nl: Modules filteren

en: Filter by name or description
nl: Filter op naam of beschrijving

en: Enter a part of the module name or description
nl: Geef een deel van de modulenaam of beschrijving op

en: Module Permissions
nl: Module-toegangsrechten
