Module permissions (3.2.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn
