Module permissions (3.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Select
pl: Wybierz

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: About
pl: O stronie

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: Filter modules
pl: Filtruj moduły

en: Filter by name or description
pl: Filtruj według nazwy lub opisu

en: Enter a part of the module name or description
pl: Wprowadź część nazwy lub opisu modułu

en: Module Permissions
pl: Uprawnienia modułu
