Module permissions (3.2.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Permission
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
