Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Permission
am: ፈቃድ
