Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Permission
ar: الصلاحية

en: About
ar: حول

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ar: تحذير : هذه الصلاحية تؤثر على الأمن، لا تمنحها إلا للأدوار الموثوق بها.
