Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan
