Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Permission
af: Permissie
