Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Select
et: Vali

en: Permission
et: Õigus

en: About
et: Programmist

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.

en: Filter modules
et: Filtreeri mooduleid

en: Filter by name or description
et: Filtreeri nime või kirjelduse järgi

en: Enter a part of the module name or description
et: Sisesta osa mooduli nimest või kirjeldusest
